Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Gmail'de Nasıl İmza Oluşturulur: Adım Adım Kılavuz

Gmail, kullanıcıların yalnızca bir iletinin içeriğine göre yanıt vermelerini isteyerek iletilerini takip etmelerini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda Akıllı Yazma gibi bir özelliği kullanarak daha iyi ve daha hızlı bir e-posta yazmalarını sağlayan gizli bir özellik hazinesidir. Buna ek olarak Google'ın e-posta hizmeti, kullanıcıların platformundan paylaştıkları e-postalara imzalarını eklemelerini sağlayan bir özelliğe de sahiptir.

Artık bir e-posta imzası , Gmail iletilerinin sonuna otomatik olarak altbilgi olarak eklenen, iletişim bilgileriniz veya favori bir alıntı gibi bir metin parçasıdır. Bu özellik, Gmail'in Android ve iOS tabanlı uygulamalarında mevcuttur. Ayrıca, Gmail'e bir web tarayıcısı üzerinden erişildiğinde de kullanılabilir. İşte, Gmail'de e-postanıza nasıl imza ekleyebileceğinize dair adım adım bir kılavuz .

Bir Web Tarayıcısı Kullanırken Gmail'de Nasıl İmza Oluşturulur?​

Adım 1: Gmail'i açın.
Adım 2: Sağ üst köşede Ayarlar menüsüne tıklayın.
Adım 3: Şimdi, 'Tüm ayarları gör' seçeneğine tıklayın.
Adım 4: Ardından, “İmza” bölümüne gidin.
Adım 5: 'Yeni Oluştur' seçeneğine tıklayın.
Adım 5: İmzanıza bir ad verin (kullanıma göre İş veya Kişisel gibi) ve ardından Oluştur düğmesine tıklayın.
Adım 6: Şimdi imza metninizi kutuya ekleyin. İsterseniz bir resim ekleyerek veya metin stilini değiştirerek mesajınızı biçimlendirebilirsiniz.
7. Adım: Sayfanın en altına gidin ve Değişiklikleri Kaydet seçeneğini tıklayın.

Android Uygulamasını Kullanırken Gmail'de Nasıl İmza Oluşturulur?​

Adım 1: Gmail uygulamasını açın.
Adım 2: Sol üstte Menü seçeneğine dokunun.
Adım 3: Aşağıya kaydırın, ardından Ayarlar seçeneğine dokunun.
Adım 4: Şimdi, imza eklemek istediğiniz Google Hesabını seçin.
Adım 5: Ardından, Mobil İmza seçeneğine dokunun.
Adım 6: Ardından, imzanız için metni girin.
7. Adım: Tamam'a dokunun.

iOS Uygulamasını Kullanırken Gmail'de Nasıl İmza Oluşturulur?​

Adım 1: iPhone veya iPad'inizde Gmail uygulamasını açın.
Adım 2: Menü seçeneğine dokunun.
Adım 3: Şimdi, en alta gidin ve ardından Ayarlar seçeneğine dokunun.
Adım 4: Ardından, hesap adınıza dokunun.
Adım 5: İmza ayarları'na dokunun.
Adım 6: Şimdi 'Mobil İmza' ayarını açın.
7. Adım: Mobil imzanızı ekleyin.
Adım 8: Kaydetmek için Geri düğmesine dokunun.

öğrenmek istediğim bir bilgi alanıydı, teşekkür ediyorum.