Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Amazon Müzik Sınırsız Aile Planı: İşte Bilmeniz Gerekenler

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
139503-apps-news-feature-amazon-music-unlimited-family-plan-here-s-what-you-need-to-know-image2-e7nfblkjgz-1.jpg


Spotify , Apple Music ve benzeri hizmetleri üstlenmek üzere tasarlanan Amazon Music Unlimited, kullanıcılara Aile Planı sunuyor.


Amazon Prime aboneliğinin bir parçası olan Amazon Prime Music ile karıştırılmaması gereken Amazon Music Unlimited , reklamsız bir premium hizmettir. Aile Planı ile, altı kişiye kadar bireysel hesaplarla ayda 14,99 £ / 14,99 $'a dinleyebilir. Bu, Apple Music'in aile planı seçeneğiyle ve Spotify Premium eşdeğeriyle yaklaşık aynı fiyat.

İşte Aile Planı hakkında bilmeniz gerekenler.

Amazon Music Unlimited: Aile Planı Nedir?​

Aile Planı, ailenizin her bir üyesinin (en az 13 yaşında olması gereken altı üyeye kadar) Amazon Music Unlimited'ı ve tüm özelliklerini kullanmasına izin verir.

Hesaplar paylaşılmaz ve her aile üyesinin kendi önerileriyle bir Amazon hesabı olur. Paylaşılan tek şey ödemedir ve aylık ücretten bir aile üyesi sorumludur.

Amazon Music Unlimited: Aile Planı ile neler yapabilirsiniz?​

Amazon, Aile Planı aboneliğindeki her aile üyesinin Bireysel Plan aboneliği ile aynı işlevselliğe erişebileceğini söyledi. Kendi müziklerinizi, kitaplığınızı, çalma listelerinizi ve kişiselleştirilmiş önerilerinizi görmeye devam edeceksiniz.


Amazon Music Unlimited, istek üzerine ve reklamsız olarak dinleyebileceğiniz "on milyonlarca" şarkı sunması bakımından Apple Music ve Spotify'a benzer. Ayrıca algoritmalar ve elle seçilmiş çalma listeleri aracılığıyla öneriler sunar ve buna Android veya iOS uygulaması ve web üzerinden erişebilirsiniz.

Ayrıca, Aile Planınız varsa Amazon Music'in evinizdeki farklı Echo cihazlarında farklı müzikler çalmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmazsanız, müzik çalmasını istediğinizde müzik bir cihazdan diğerine geçecektir.

Aile Planının maliyeti nedir?​

  • Prime ve Prime olmayan üyeler: Bir aile üyesi, abonelikteki tüm aile üyeleri için ayda 14,99 £ / 14,99 $ öder.
  • Yalnızca asil üyeler: Bir aile üyesi, tüm aile üyeleri için yılda 149 Sterlin / 149 ABD Doları öder (etkili olarak iki aylık bir indirim).
Echo kullanıcıları, ayda 3.99 £ / 3.99 $ karşılığında özel bir abonelik planına erişebilir. Bir Amazon Müzik Aile Planının parçasıysanız, ayrı bir Yankı planı satın almak zorunda kalmadan Echo'nuzdaki hizmete erişmeye devam edebilirsiniz. Bir Echo kullanıcısı olarak, istediğiniz zaman Bireysel Plana veya Aile planı aboneliğine de yükseltebilirsiniz.

Aile Planına nereden kaydolabilirsiniz?​

Amazon Music Unlimited Aile Planı'na kaydolmak için Birleşik Krallık'ta buraya, burada ABD'ye gidin .
 
Üst