Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Apple AirPod'ları 60 Saniyede Windows 11 PC'nize Nasıl Bağlayabilirsiniz?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
AirPods Pro, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip sağlam kablosuz kulaklıklardır. Suya dayanıklıdırlar ve kafa hareketlerini izlerken Uzaysal Ses akışını desteklerler. Anında eşleştirme ve otomatik cihaz değiştirme gibi ek özelliklerden yararlanabileceğiniz için, zaten Apple ekosistemindeyseniz en anlamlı olanlardır. Ancak, bir Mac satın almak istemeseniz ve bir Windows PC almayı tercih etseniz bile, AirPods Pro'yu yine de kullanabilirsiniz. Apple AirPods Pro'yu Windows 11 PC'nize 60 saniyede nasıl bağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Apple AirPod'ları 60 saniyede Windows 11 PC'nize nasıl bağlayabilirsiniz?​

Windows 11 PC'nizde Ayarlar uygulamasını başlatın.

AirPods-1-1024x759-3.jpg


Kenar çubuğunda Bluetooth ve cihazlar üzerine dokunun.

AirPods-2-1024x759-1.jpg


Cihaz ekle üzerine tıklayın.
Cihaz ekle bölümünde Bluetooth'u seçin.

AirPods-3.jpg


AirPods kasanızın kapağını açın.
Windows 11 PC'nizdeki Bluetooth cihazları listesinde görünmüyorlarsa AirPods kasasının geri düğmesini tıklayın ve basılı tutun.

AirPods-4.jpg


Listede göründüklerinde bağlanmak için onlara dokunun.
Eşleştirme işleminin tamamlanmasını bekleyin birkaç saniyeyi geçmemelidir.
işte! Artık Apple AirPods Pro'nuzu Windows 11 PC'nizle kullanabilirsiniz.

Windows'taki AirPods Pro kullanıcıları, kablosuz ANC kulaklıklardan tam olarak yararlanamasa da, bazı özelliklerini kullanmaya devam edebilirler. Örneğin, doğrudan Windows 11 PC'nizden yapamasanız bile ANC'yi açıp kapatmak için AirPods'un gövdelerini basılı tutabilirsiniz. Deneyim o kadar pürüzsüz olmayacak, ama yine de iyi. iPhone veya diğer Apple ürünlerine sahip olan ancak aynı zamanda bir Windows 11 bilgisayarına ihtiyaç duyan veya sahibi olan kişiler için mantıklıdır.
 
Son düzenleme:
Üst