Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Apple Watch Nike Nedir? Ve Standart Apple Watch'tan Farkı Nedir?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Series 2'den bu yana her Apple Watch'ın bir Nike versiyonu vardır. En yeni Series 7 Nike Edition, temelde standart Apple Watch Series 7 ile aynıdır ancak yeniden tasarlanmış Nike saat yüzleri ve Nike tasarımı Apple Watch Sport kayışları içerir.

Ayrıca Apple Watch SE'nin (esas olarak farklı bir görünümdeki Apple Watch Series 5'tir) Nike versiyonunu da edinebilirsiniz .

139179-smartwatches-news-feature-what-is-apple-watch-nike-and-how-is-it-different-to-the-standard-apple-watch-image5-wzzmdcq3yt.jpg


Apple Watch Nike nedir?​

Apple Watch Series 2 için Apple, koşuculara yönelik bir Apple Watch sürümü oluşturmak için Nike ile birlikte çalıştı Series 2'den bu yana modeller için devam eden bir ortaklık.

Apple Watch Nike, koşucuların cihazın yerleşik GPS'ini (ve hücresel) kullanmasını kolaylaştırmak için standart modelden farklı bir kayış tasarımına ve biraz farklı Saat Yüzlerine sahiptir.

Harici olarak, tek fark, saatin arkasında Apple logosuna ek olarak bir Nike logosunun bulunmasıdır. Seri 2'den sonraki her Apple Watch sürümüyle birlikte yeni bir Apple Watch Nike piyasaya sürüldü.


Apple Watch Nike'ın maliyeti, standart Apple Watch sürümleriyle aynıdır.


  • Apple Watch Series 7 vs Watch SE ve Series 3: Aralarındaki fark nedir?
139179-smartwatches-news-feature-what-is-apple-watch-nike-and-how-is-it-different-to-the-standard-apple-watch-image4-oydjukfr9c.jpg


Apple Watch Nike'ın özelliği nedir?​

2020'de Apple, hem Series 6 hem de SE ile Apple Watch Nike'ın iki farklı versiyonunu (ve ardından bunların her birinin GPS ve hücresel varyantları olan 40/44 mm varyantlarını) ortaya çıkardı. 2021'de, Apple Watch SE Nike varyantının yanında yer alan Series 7'nin Apple Watch Nike versiyonunu piyasaya sürdü.

Dahili GPS, su geçirmez tasarım ve GPS'e ek olarak hücresel bağlantı seçeneği gibi Apple Watch Series 7 veya SE'de bulunan özelliklerin tümüne sahip olursunuz, ancak sürümü olmadan almak daha ucuzdur. Series 7, Watch SE'den daha büyük bir ekranın yanı sıra kan oksijeni izleme özelliğine de sahiptir. Watch Series 7 Nike modeli 41mm ve 45mm seçenekleriyle, Watch SE Nike modeli ise 40mm ve 44mm seçenekleriyle geliyor.

Standart Apple Watch gibi, Nike modelinde de kayışları değiştirebilirsiniz. Farklı kasa ve kayış kombinasyonları mevcuttur: Nike S port Band (kauçuk) veya Nike Sport Loop (naylon) ile gümüş ve uzay grisi alüminyum kasalar vardır. Nike Spor Kordonlar, daha dayanıklı ve nefes alabilir olacak şekilde tasarlanmış delikli bir tasarıma sahiptir.

Yazılıma gelince, Nike, watchOS'un standart sürümüne göre ek avantajlara sahiptir : önceden yüklenmiş olarak gelen ve koşularınızı izlemenizi, koşuyu görüntülemenizi sağlayan Nike Run Club uygulamasını doğrudan başlatmak için bir komplikasyon içeren özel Nike temalı saat yüzleri alır. tarih ve daha fazlası.

2021 Series 7 modellerinde Nike Spor Kordon ve Nike Spor Loop için yeni renkler var. Hem Series 7 hem de SE Nike modelleri, birden fazla Nike Run Club komplikasyonunu da görmenizi sağlayan Nike Compact saat kadranı gibi özelliklerden yararlanır.
 
Üst