Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Artık Xbox Cloud Gaming'i Kullanarak Fortnite'ı Her Yerde Oynayabilirsiniz

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Fortnite, Xbox Bulut Oyun kitaplığına katılan ilk ücretsiz oyundur.

Ne bilmek istiyorsun?​

  • Fortnite, birden fazla oyun platformunda oynanabilen, son derece popüler, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunudur.
  • Perşembe günü Xbox, Fortnite'ın büyüyen Xbox Bulut Oyun kitaplığına katıldığını duyurdu ve şu anda mevcut.
  • Oyuncular, yalnızca Microsoft Hesaplarıyla oturum açarak, desteklenen herhangi bir tarayıcı etkin cihaza Fortnite akışı sağlayabilir.
  • Xbox, Xbox Cloud Gaming'e daha fazla ücretsiz oyun getirmek istiyor ve Fortnite sadece ilk.
Fortnite bugün dünyanın en başarılı oyunlarından biridir ve milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Neredeyse tüm modern oyun platformlarında zaten mevcut, ancak mobil cihazlarda erişmek zor olabilir. Perşembe günü Xbox ve Epic Games, nerede olursanız olun Fortnite oynamayı daha da kolaylaştıran yeni bir ortaklık duyurdu.
Fortnite , bugünden itibaren Microsoft'un Xbox Cloud Gaming'i üzerinden oynanabilir . Hizmet, Xbox Game Pass Ultimate abonelerine bulutun gücü aracılığıyla geniş bir Xbox oyunları koleksiyonuna erişim sağlar ve tarayıcı veya uygulama aracılığıyla Xbox, Windows PC'ler, Android, iOS ve daha pek çok yerde kullanılabilir. Fortnite gibi oynaması ücretsiz bir oyunun eklenmesiyle Xbox, işleri değiştiriyor ve yeni bir emsal oluşturuyor.

Fortnite'ı Xbox Bulut Oyun üzerinden oynamak için Xbox Game Pass Ultimate'a abone olmanız gerekmez . Tek ihtiyacınız olan , desteklenen herhangi bir tarayıcı etkin cihazda xbox.com/play'de oturum açmak için kullanabileceğiniz bir Microsoft Hesabıdır (henüz yoksa ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz) . Hem dokunmatik kontrolleri hem de uyumlu bir Bluetooth kontrol cihazını kullanarak Fortnite'ı tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bu özellikle, internet üzerinden yayınlamaya istekli olduğunuz sürece Fortnite'ın bir kez daha iOS cihazlarda kullanılabilir olduğu anlamına gelir. Xbox Cloud Gaming, iPhone ve iPad'lerin yanı sıra Android ve Windows PC'lerde tarayıcı aracılığıyla kullanılabilir ve Apple cihazlarındaki Fortnite yasağını yarı yarıya sona erdirir . Halihazırda yoğun bir çevrimiçi bağlantılı oyun olan Fortnite'ı yayınlamak için nispeten yetenekli internete ihtiyacınız olacak, ancak artık bu seçeneğiniz var.


Küçük bir kullanıcı grubu için bu, Fortnite'ın artık resmi olarak desteklenmediği Steam Deck'te oynanabileceği anlamına da gelebilir . Xbox, Valve'ın avuçiçi konsolunda Fortnite'dan açıkça bahsetmiyor, ancak Xbox Bulut Oyun, Steam Deck'te “test” kapasitesiyle mevcut. Oyuncular, akış hizmetine tarayıcı aracılığıyla erişebilir ve Xbox Bulut Oyun kataloğunun tamamını Steam Destelerinden oynayabilir.

Fortnite, Microsoft'un Xbox Cloud Gaming kataloğuna eklediği ilk ücretsiz oyundur ve görünüşe göre son olmayacak. Şirket, gelecekte Xbox Cloud Gaming'in hareket halindeyken oyun için sahip olduğu değeri daha da artırarak, oynaması ücretsiz başka oyunlar eklemeyi düşünüyor. Xbox Cloud Gaming'de zaten çok sayıda harika oyun var , ancak Xbox, Fortnite'ın eklenmesiyle başlayarak bu havuzu yeni alanlara genişletmeye niyetli görünüyor. Xbox Cloud Gaming artık 10 milyondan fazla oyuncuya sahip ve Fortnite'ın gelişi birkaç tane daha oyuncuyu çekecek.

Fortnite Akışı​

Xbox Game Pass Ultimate​

xbox-game-pass-ultimate-reco-box-01.jpg


Xbox'ta ayda 1
ABD Dolarından başlayan fiyatlarla Amazon'da 45 ABD Doları (3 aylık abonelik)
Amazon'da 15 ABD Doları (1 aylık abonelik)

Tüm oyun ihtiyaçlarınız tek bir abonelikte

Xbox Game Pass Ultimate, tüm oyunlarda en iyi değer mi? Mümkün. Ultimate, Xbox Live Gold aboneliğinizi, Xbox konsolları için Xbox Game Pass ve Windows cihazları için PC Game Pass ve hareket halindeyken eğlence için Xbox Cloud Gaming'i bir araya getirir. Fortnite ilk kez desteklenen herhangi bir cihazda Xbox Bulut Oyun üzerinden oynanabilir ve Xbox Game Pass Ultimate'a bile ihtiyacınız yoktur (bu özel oyun için).
 
Üst