Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Büyük Dosyaları Çevrimiçi Aktarmak İçin Ücretsiz Web Siteleri 10 Gb Veya 20 Gb

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Büyük veri dosyaları çevrimiçi olarak nasıl aktarılır? Büyük dosyaları çevrimiçi olarak aktarmanın en iyi ücretsiz yollarını sunan bazı web siteleri. Bu web siteleri ile ağır dosyaları çevrimiçi ücretsiz aktarın veya büyük video dosyalarını çevrimiçi aktarın. 20 gb veya 10 gb ücretsiz büyük dosyaları kolayca gönderebilirsiniz.

1. Aktarıyoruz​


Ücretsiz bir wetransfer hesabı ile kullanıcılar, transferleri doğrulamaya gerek kalmadan 2 GB'a kadar dosya gönderebilirler. Oysa profesyonel bir hesapla kullanıcılar, kişi başına 1 TB depolama alanıyla düzenli olarak gerçekten büyük dosyalar gönderebilir - 200 GB'a kadar gönderip alabilirler. Premium hesapla, kullanıcılar sınırsız depolama alanıyla aktarımlarda boyut sınırı olmaksızın sınırsız dosya gönderebilirler.

2. Şimdi Aktarın​


TransferNow, verilerinizi güvenle paylaşmanın basit ve ücretsiz bir yoludur. E-posta veya paylaşılabilir bağlantılar aracılığıyla güvenli dosya aktarımı sağlar. Kullanıcılar, hızlı ve güvenli dosya aktarım çözümümüz sayesinde dosya ve diğer büyük belgeleri gönderip paylaşabilir. Büyük dosyaları e-posta ile gönderin veya herhangi bir cihazdan (akıllı telefon, tablet, bilgisayar) herhangi bir temel internet tarayıcısı aracılığıyla bir paylaşım bağlantısı oluşturun.

Kullanıcılar, aktarım başına 100 GB'a kadar büyük dosyalar gönderebilir. TransferNow hesabıyla büyük dosyaları ve diğer büyük belgeleri aktarın! Dosyalar, sunucularımızdan otomatik ve kalıcı olarak silinmeden önce 365 güne kadar kullanılabilir.

Paylaşıldıktan sonra, gönderilen dosyalarınızı da takip edebilir ve transferlerinizi yönetebilirsiniz. Aktarımlarınızın verilerini ve parametrelerini değiştirebilir, aynı belgeleri sistematik olarak yeniden yüklemek zorunda kalmadan dosyaları yeni alıcılara yeniden aktarabilir ve ilk sona erme tarihinden önce bir aktarımı silebilirsiniz.


Ayrıca transferlerinizi şifre ile koruyabilirsiniz. Dosyalarınızı e-posta ile aktarın veya paylaşılabilir bir bağlantı oluşturun ve aktarımlarınızın indirme sayfasına erişimi engellemek için bir şifre ekleyin. Bu durumda, bir e-posta transferi ile ilgili olarak, şifreyi alıcılarınıza iletmiyoruz ve kişilerinize iletmeyi kendi takdirinize bırakıyoruz.

Gönderilecek dosyaları ve belgeleri seçmek için Başlat'a tıklayın veya bunları doğrudan arayüzümüzde herhangi bir yere sürükleyip bırakın. Şimdi formu doldurun ve dosya aktarım formunu doldurmayı bitirdiğinizde, aktarım bilgilerinizi onaylamak ve belgelerinizi yüklemeye başlamak için Aktar'a tıklayın.

3. JUMBO Mail​


JUMBOmail, 20 GB'a kadar XL dosyalarını kolayca ve güvenli bir şekilde göndermenize ve paylaşmanıza olanak tanır.

JUMBOmail, uzun videolar, ağır boyutlu görüntü dosyaları göndermek veya her türden büyük dosyaları diğer kullanıcılarla paylaşmak için ideal bir hizmettir. JUMBOmail'de dosya aktarımı ücretsiz ve güvenli bir dosya aktarımı ve bulut barındırma, dosyaların basit ve kullanımı kolay bir şekilde hızlı teslimi, böylece istediğiniz herhangi bir dosyayı ve seçtiğiniz herhangi bir alıcıya sorunsuz bir şekilde aktarabilmenizi sağlar.

Güvenli ve güvenilir bir altyapı ile birlikte gelir, ayrıca aktarılan dosyalarınızı kontrol etmek ve yönetmek için yönetici araçları, verilerinizi JUMBOmail'de güvende tutar. Platformumuz sayesinde hiçbir şey için endişelenmeden güvenli dosyalar, resimler, videolar ve belgeler gönderebileceksiniz.

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, belgelerinizi veya göndermeyi seçeceğiniz herhangi bir BÜYÜK dosya türünü göndermek için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir. Sadece paylaşmak istediğiniz dosyaları veya klasörü seçin, biz de ağır işleri hızlı ve verimli bir şekilde yapalım. Ne sizin ne de alıcılarınızın bir JUMBOmail hesabına sahip olması gerekmez.

4. SendBig​


SendBig, büyük dosyaları kayıt olmadan ücretsiz olarak aktarmanıza olanak tanır - 30 GB'a kadar büyük dosyaları ücretsiz olarak paylaşın. Büyük dosyaları bir veya daha fazla kişiye gönderin veya bir bağlantı oluşturun, böylece web sitesinde veya blogda ve sosyal medyada kolayca paylaşabilirsiniz.

SendBig'i kullanmak tamamen Ücretsiz!, Ücretsiz PRO sürümü toplam 30 GB dosya yükleme sunar ve normal sürüm için 5 GB Ücretsiz olarak kullanılabilir.

Özellikler:
  1. Uçtan uca şifreleme, dosyalarınızı yalnızca sizin bildiğiniz parolalarla koruyun
  2. İndirme gerçekleştiğinde e-posta bildirimi
  3. Dosya başına maksimum indirme sayısını ayarlayın
  4. Transferlerin ne zaman sona ereceğine karar verin, 3 yıla kadar
  5. Yüklenen dosyalarınızı yeniden gönderin, iletin veya silin
  6. Aktarım başına Ücretsiz 30 GB'ın keyfini çıkarın
  7. Hızlı indirme ve yükleme hızları sunuyoruz
  8. Bilgisayarı kapattıktan sonra bile Sürdürülebilir Yükleme ve İndirme
  9. Yükleme dosyalarınızın gönderme süresini 3 güne kadar erteleyin
  10. Sınırsız sayıda yükleme ve indirme

5. MyAirBridge​


MyAirBridge com ile verilerinizi dünyanın her yerine hızlı, güvenilir ve güvenli bir şekilde gönderebilir veya paylaşabilirsiniz. Hizmet, boyutu 20 GB'a kadar olan bireysel aktarımlar için ücretsizdir.

MyAirBridge.com uçtan uca şifreleme kullanımına izin verir. Bu tür şifreleme ile veri iletimini, iletişim kanalının yöneticisi ve ayrıca kullanıcıların iletişim kurduğu sunucudan sorumlu sunucu yöneticisi tarafından gizlice dinlemeye karşı güvence altına alıyoruz. Bu nedenle, sunucu yöneticisi bile sunucunun aracılık ettiği istemci iletişimini gizlice dinleyemez.

MyAirBridge ile verilerinizi kolayca depolama alanınıza kaydedebilir ve ardından onunla çalışabilir veya paylaşabilirsiniz. Uygulama içinden e-posta bildirimlerini kullanarak veya daha sonra istediğiniz şekilde gönderebileceğiniz bir bağlantı oluşturarak verileri ekibiniz içinde veya belirli bir alıcıyla paylaşın. Her iki seçenek de parola koruması sunar.

MyAirBridge platformlar arası bir uygulama olduğundan, depolama alanınızda kayıtlı verilerden doğrudan bir aktarım oluşturabilir ve bunun için özel bir son kullanma tarihi ayarlayabilirsiniz. Ekstra güvenlik için aktarımı bir şifre ile de koruyabilirsiniz.

100 GB'a kadar aktarımları, e-posta bildirimi ile uygulama aracılığıyla doğrudan bir kullanıcıya ("posta kullanarak veri gönder") veya yalnızca verilere bir bağlantı oluşturarak ve bu bağlantıyı alıcıya istediğiniz şekilde göndererek gönderebilirsiniz ( "bağlantıyı kullanarak veri gönder"). Bu transferlerin süresi, planınıza bağlı olarak sona erecektir.

Büyük dosyaları aktarmak için beklemeyin. Size büyük dosyalar göndermek için bu çevrimiçi hizmetlerden herhangi birini kullanın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst