Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Dofollow Domain Authority (Da) Yüksek Siteler Ve Örnekleri

Davut

Webmasters ©
Katılım
12 May 2022
Mesajlar
13
Tepkime puanı
10
Puanları
0
DoFollow Backlink, bir web sitesinden sizin web sitenize verilen tıklanabilir bağlantılara verilen isimdir. Verilen bu bağlantı pazarlama stratejisi olarak değerlendirilirken aynı zamanda bağlantı verilen web sitesinin otorite değerini arttırmaktadır. Bu da trafik ve arama sonuçlarına (SEO) olumlu olarak dönüş sağlayacaktır.

Alacağınız backlink kaynakları kesinlikle düzenli olması lazım, her alan ve her sektörden ideal olarak alınması lazım, örneğin bağlantı listesi oluştururken biraz sosyal medya, biraz dizin siteleri, biraz video siteleri gibi. Sadece dizin sitelerine yönelirseniz arama motorların dikkatini çeker ve gözetim altına alınırsınız.Liste sürekli güncellenecektir. Eklemek isteyen arkadaşlar yorum olarak yazarsa sevinirim.
 

Dora

Admin
Katılım
15 May 2022
Mesajlar
20
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Tşkler çok yararlı buldum..
 
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bilgilendirici bir konu olmuş elinize sağlık..
 
Üst