Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Fitbit Cihazları Garmin Connect ile Nasıl Senkronize Edilir?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Bir Fitbit akıllı saatiniz veya fitness takipçiniz varsa ancak bir platform olarak Garmin Connect'i kullanmayı tercih ediyorsanız, ikisi arasında verileri senkronize edebilir misiniz? Cevap basit olmaktan çok uzak, ancak Fitbit verilerinizi Garmin Connect'e veya tam tersi şekilde göndermenin yolları var. Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

HIZLI CEVAP

Fitbit'i Garmin Connect ile senkronize etmenin resmi veya güvenilir bir yolu yoktur, ancak Fitbit'ten Garmin'e veri aktarabilir veya üçüncü taraf bir uygulama kullanabilirsiniz.

Fitbit Garmin Connect ile Nasıl Senkronize Edilir?​

fitbit tersi 2 garmin connect uygulaması

Fitbit verilerini Garmin Connect'e aktarın​

Fitbit verilerini Garmin Connect ile sürekli olarak senkronize etmenin bir yolu yoktur, ancak ikincisi Fitbit verilerinin içe aktarılmasına izin verir. Bu, Fitbit for Garmin'den ayrılanlar için harika, ancak iki hizmeti yan yana kullanmak faydalı olmaktan çok zahmetli.

Fitbit verilerini Garmin Connect'e aktarmak için:​

 1. Bir tarayıcıda Fitbit hesabınızda oturum açın ve verileri dışa aktarma sayfasını ziyaret edin . Fitbit verilerinizi .csv formatında ve bireysel GPS egzersizlerini .tcx formatında dışa aktardığınızdan emin olun.
 2. Kolay erişim için bu dosyaları masaüstünüze kaydedin.
 3. Ardından, tarayıcınızda Garmin Connect'te oturum açın, ardından sayfanın sağ üst köşesindeki yükleme simgesini (yukarı oklu bulut) seçin.
 4. Verileri İçe Aktar > Gözat > [dosyalarınızı seçin] > Verileri İçe Aktar öğesine tıklayarak içe aktarmayı başlatın .
 5. Fitbit tarafından kullanılan ölçü birimlerini seçin, ardından Devam'a dokunun .
Birkaç dakika bekleyin, yükleme başlamalı ve tamamlanmalıdır. Artık egzersizler de dahil olmak üzere Garmin Connect uygulamasında önceki tüm istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Garmin Connect Verilerini Fitbit ile Senkronize Edin​


fitbit garmin sağlık senkronizasyonu 2


fitbit garmin sağlık senkronizasyonu 1


fitbit garmin sağlık senkronizasyonu 3


fitbit garmin sağlık senkronizasyonu 4


Health Sync adlı bir üçüncü taraf hizmeti kullanarak Garmin Connect verilerini Fitbit platformuyla düzenli olarak senkronize edebilirsiniz. Bu, Fitbit uygulamasını kullananlar ve bir Garmin cihazı satın almış olanlar için kullanışlıdır.

Özellikle, Health Sync uygulaması ücretsiz değildir, ancak senkronizasyon sistemini test edebileceğiniz bir deneme süresi sağlar. Yatırım yapmadan önce denemenizi öneririz.

Garmin Connect verilerini Fitbit ile senkronize etmek için:​

 1. Health Sync uygulamasını telefonunuza indirin ve açın.
 2. İlk Kullanım Eylemleri iletişim kutusunu okuyun ve tamamlandığında Tamam'a basın.
 3. Ardından, Senkronizasyon Yönünü seçin. Aşağıdaki ekranda temel uygulama olarak Garmin Connect'i ve alıcı uygulaması olarak Fitbit'i seçmek isteyeceksiniz. Tamamlandığında Tamam'a dokunun.
 4. Sonraki ekran, seçtiğiniz iki uygulamayı ve verilerin senkronizasyon yönünü onaylayacaktır. Kutuya dokunarak Rıza Beyanını okuyun. Belgeyi inceledikten sonra Kabul Et'e dokunun .
 5. Ardından, her iki platformun da kimliğini doğrulamanız gerekecek. Fitbit Bağlantısını Başlat'a dokunun ve adımları izleyin. Ardından Garmin Bağlantısını Başlat'a dokunun ve adımları izleyin.
 6. Tamamlandığında, Başlatma Tamamlandı iletişim kutusu görünecektir. Devam etmek için Tamam'a dokunun.
 7. Ardından, Health Sync'in Fitbit ve Garmin verilerine erişmesine izin verin.
 8. Son olarak, tüm adımları doğru bir şekilde tamamladıysanız, ana Sağlık Senkronizasyonu sayfası görünecektir. Artık Adımlar, Ağırlık ve Beslenme dahil olmak üzere Garmin Connect'ten Fitbit'e senkronize etmek istediğiniz veri kategorilerini seçebilirsiniz .
Özellikle, Garmin verilerini Fitbit ile senkronize etmek için Health Sync'i kullanabilirsiniz, ancak Fitbit verilerini Garmin Connect ile senkronize edemezsiniz. Ek olarak, etkinlikler ve kalp atış hızı verileri dahil olmak üzere kısıtlamalar nedeniyle birkaç Garmin Connect veri kategorisi Fitbit ile senkronize edilemez.
 
Son düzenleme:
Üst