Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Google Asistan ve Google Nest Hoparlörlerinde Hangi Müzik Hizmetleri Desteklenir?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Google Nest Audio gibi tüm en iyi akıllı hoparlörlerin en yaygın kullanımlarından biri müzik cihazıdır. Nest hoparlörler, süslü bir müzik cihazından daha fazlasıdır, ancak kesinlikle en çok kullanılan özelliklerden biridir. Müzik için, melodileri tedarik edecek bir servise ihtiyacınız var.

Akıllı telefonunuzdan her zaman müzik gönderebilirsiniz. Ancak Nest Audio'da yerleşik Google Asistan gibi bir AI'nız olduğunda, bundan gerçekten yararlanmak isteyeceksiniz. Peki, hangi müzik servislerini kullanabilirsiniz?

Google Nest hoparlörleri için desteklenen tüm müzik hizmetleri burada.

Google Nest Hoparlörlerinde Hangi Müzik Hizmetleri Desteklenir?​

Google Nest Ses


Apple HomePod Mini gibi bazı rakiplerin aksine, Google Nest hoparlörleri üçüncü taraf müzik hizmetleri için geniş kapsamlı desteğe sahiptir. Google'ın ekosistemine gömülü kişiler için birincil olanı YouTube Müzik olacaktır.

Youtube Müzik​

YouTube Müzik ücretsiz değildir, bu nedenle Amazon Echo'nun aksine birinci taraf hizmetten herhangi bir şey almak için ödeme yapmanız gerekecek. İyi haber şu ki, YouTube Müzik, YouTube Premium'un bir parçası olarak dahil edilmiştir. Bu abonelik, YouTube'daki reklamlardan kurtulur, mobil cihazlarda arka planda oynatmayı sağlar ve indirmelere izin verir, bu yüzden sadece bunun için sahip olmaya değer.

YouTube Müzik kitaplığına erişim, sahip olmak için güzel bir bonus. Hizmet, Google Play Müzik'in eskisi kadar kullanıcı dostu olmayabilir, ancak Nest Audio'ya eller serbest erişim için hiçbir endişeniz yok. Ve büyük olasılıkla konuşmacınızla aynı Google hesabına bağlı olduğundan, ek bir kurulum gerekmez.


YouTube Premium, bireysel bir plan için aylık 11,99 ABD dolarıdır, ancak şu anda ilk önce kontrol etmek için iki aylık ücretsiz bir deneme vardır.

Spotify​

Spotify, Amazon Echo'da hem ücretsiz hem de ücretli aboneler için mevcuttur, ancak ücretsiz katmandaysanız deneyiminiz önemli ölçüde daha sınırlıdır.

Ücretsiz üyeler, Google Asistan aracılığıyla müzik dinleyebilir, ancak oldukça katı sınırlamalar vardır. Ücretli aboneler Spotify kitaplığına tam erişime sahip olacak. Desteklenen pazarlarda buna Spotify'ın podcast kitaplığı da dahildir.

Daha önce Spotify Premium'a sahip olmayan yeni aboneler, şu anda kaydolabilir ve ödeme yapmadan önce üç aylık ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilir.

Apple Music​

Apple Music aboneleri, Nest Audio'yu ve desteklenen diğer hoparlörleri dinlemek için hesaplarını Google Asistan'a bağlayabilir, ancak diğer hizmetler kadar yaygın olarak desteklenmez.

Şu anda Apple Music, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya, Meksika, Güney Kore, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Amazon Echo'da kullanılabilir.

Henüz Apple Music'i denemediyseniz veya bazı durumlarda geri dönen bir kullanıcı olsanız bile, bir aylık ücretsiz deneme süresinden yararlanarak deneme dinlemesi yapabilirsiniz.

Deezer​

Deezer'ın 73 milyonluk şarkı kitaplığı, Premium ve Hi-Fi planlarındaki ücretli aboneler için Google Asistan'da kullanılabilir.

Deezer ayrıca Google Nest cihazlarında Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Meksika, İspanya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri ile bölge kısıtlamasına sahiptir. Diğer popüler hizmetlerde olduğu gibi, önce bir tane ile ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. -aylık deneme.

Pandora​

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki (şu anda hizmet için tek pazar) Pandora kullanıcıları, ücretsiz, artı veya premium hesaplarını Google Asistan'a bağlayabilir ve Google Nest hoparlörleri aracılığıyla müziğin keyfini çıkarabilir.

Buna podcast'ler ve artı ve premium aboneliklerde sınırsız atlama gibi katmana özel avantajlar dahildir.

Sirius XM​

Kuzey Amerika'daki Sirius XM kullanıcıları, mevcut çeşitli abonelik katmanlarıyla Google Asistan aracılığıyla hizmete tam erişime sahiptir. Hizmet, bu bölgenin dışındaki kullanıcılar tarafından kullanılamaz.

Sirius XM, ödeme yapmadan önce denemek için üç aylık erişime sahip daha cömert ücretsiz deneme sürelerinden birine sahiptir.

iHeartRadio​

iHeartRadio, yalnızca Kuzey Amerika, Meksika, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki kullanıcılara da olsa Google Nest hoparlörlerinde sunulan ücretsiz müzik hizmetlerinden biridir.

Radyo istasyonları, müzik ve podcast'lerin tümüne iHeartRadio üzerinden erişilebilir ve bir hesabınız varsa, onu bağlayabilir ve etkinliğinizi tüm cihazlarınızda senkronize halde tutabilirsiniz.

TuneIn Radyo​

TuneIn Radio'nun temel katmanı, dünyanın her yerinden radyo istasyonlarını dinlemek için Nest hoparlörlerinde kullanılmak üzere Google Asistan'ın içinde önceden yüklenmiş olarak gelir. Premium aboneliğiniz varsa, bunu da bağlayabilir ve hesabınıza tam erişim sağlayabilirsiniz.

Google Cast​

Google Nest konuşmacıları, Google Cast protokolünü destekleyerek rekabete göre ek bir avantaja sahiptir. Bu, uygulamalarında yerleşik Cast bulunan Tidal gibi desteklenmeyen hizmetlerin hoparlörlerle bu şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.

Video ile aynı şekilde çalışır. Yayınla simgesine dokunun, müziğin çıkmasını istediğiniz hoparlörü seçin ve hazırsınız. Bu, Google Asistan ile tam eller serbest erişim kadar uygun olmasa da, Bluetooth kullanmaktan daha iyi ve daha iyi bir alternatif.

Bu, bir Google Nest hoparlöründe müzik dinlemenin tüm ana yollarını kapsar. Kullanabileceğiniz ücretsiz hizmetler radyo ve radyo benzeri deneyimlerle sınırlı olsa da, en azından başlamak için bir şey var. Geri kalanı için, en sevdiğiniz hizmete karar vermeden önce kullanabileceğiniz birçok ücretsiz deneme var.

Google Nest Ses​Google Nest Ses


  • Google'ın en yeni ve en iyi müzik hoparlörü, zarif bir tasarımı harika bir fiyata odayı dolduran bir sesle birleştirir.
 
Son düzenleme:
Üst