Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Google E-Tablolarda Tüm Gizli Satırlar ve Sütunlar Nasıl Gösterilir?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0

Google E-Tablolarda Tüm Gizli Satırları ve Sütunları Nasıl Gösterilir?​

Google E-Tablolar logosu.

Büyük Google E-Tablolar e-tablolarınızda, gizlenmiş satırları ve sütunları bulmak zordur. Neyse ki, tüm gizli satırlarınızı ve sütunlarınızı bir kerede göstermek için yerleşik bir E-Tablolar özelliğini kullanabilirsiniz. Size bu seçeneği nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.
Bu seçenek temel olarak tüm satırlarınızı veya sütunlarınızı seçmenizi sağlar ve ardından seçiminizdeki tüm satırları veya sütunları göstermek için göster seçeneğini seçersiniz.

Google E-Tablolar'daki Tüm Gizli Satırları Aynı Anda Göster​

E- tablonuzdaki tüm gizli satırları görüntülemek için önce e-tablonuzu Google E-Tablolar'da açın.
E-tablonuzda, veri içeren tüm satırlarınızı seçin. Bunu yapmak için ilk satırın yanındaki “1” rakamına tıklayın. Ardından, veri kümeniz bitene kadar aşağı kaydırın. Klavyenizdeki Shift tuşunu basılı tutun ve son satırın yanındaki satır numarasını tıklayın.
Tüm geçerli satırları seçin.


Tüm satırlarınız seçiliyken, herhangi bir satırın numarasına sağ tıklayın ve menüden “Satırları Göster” seçeneğini seçin.

Menüden Satırları Gösteri seçin.


Google E-Tablolar, seçiminizdeki tüm gizli satırları hemen gösterir.

Tüm gizli satırlar gizlendi.

Ve hazırsın.

Google E-Tablolar'daki Tüm Gizli Sütunları Aynı Anda Göster​

Gizli sütunlarınızı göstermek için önce e- tablonuzu Google E-Tablolar'da açın.
Verilerinizi içeren tüm sütunları seçin. Bunu yapmak için önce ilk sütununuzun (çoğu durumda “A” harfi olan) harfine tıklayın.

İlk sütunu seçin.

Sağa kaydırın ve verilerinizi içeren son sütunu bulun. Klavyenizdeki Shift tuşunu basılı tutun ve bu son sütunun harfini tıklayın.
Artık tüm sütunlarınızı seçtiniz.
Son sütunu seçin.


Seçiminizdeki gizli sütunları göstermek için, seçilen herhangi bir sütunun harfine sağ tıklayın ve menüden “Sütunları Göster” seçeneğini seçin.

Menüden Sütunları Gösteri seçin.Ve anında, Google E-Tablolar önceden gizlenmiş tüm sütunlarınızı görüntüler. İşiniz bitti.

Daha sonra, isterseniz satırlarınızı, sütunlarınızı ve hatta kılavuz çizgilerinizi kolayca gizleyebilirsiniz.
 
Üst