Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Google Pixel'de Tek Elle Bildirimler Nasıl Açılır?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bir yandan Pixel 6.

Android telefonların çoğunun çok büyük olduğu gerçeğini aşmak mümkün değil. Google Pixel serisi bu trendden muaf değil. Neyse ki, bildirimleri açmayı kolaylaştırmak için kullanışlı bir jestleri var.

Android'de bildirim gölgesini aşağı çekmek için ekranın en üstüne kadar ulaşmanız gerekir. “ Tek Elle Mod ” özellik paketinin bir parçası olarak, Pixel telefonlar, bildirimleri açmak için ekranın alt kısmında gerçekten aşağı kaydırma özelliğine sahiptir .

İlk olarak, Hızlı Ayarlar menüsünü ortaya çıkarmak için ekranın üst kısmından iki kez aşağı kaydırın ve dişli simgesine dokunun.

2021-06-10_16-45-27.png


Ardından aşağı kaydırın ve “Sistem”i seçin.

Sistem i seçin.


Şimdi, "Hareketler"i seçin.


Jestleri seçin.


Son olarak, “Tek El Modu”na gidin.

Tek El Moduna gidin.Tek Elle Modu'nu açmak için üstteki anahtarı değiştirin.

Tek El Modu'nu açın.


Artık Tek El Modu hareketi için iki seçeneğiniz var. Ekranı küçültebilir veya bildirimleri gösterebilir. Sonuncusu yapmak istediğimiz şeydir.

Bildirimleri Gösteri seçin.


Hepsi bu kadar. Bildirimler panelini genişletmek için ekranın alt kenarını aşağı kaydırmanız yeterlidir. Tüm ekranı daha kolay erişilebilir hale getirmeyi tercih ederseniz, “ Ekranı Ulaşmak İçin Çek ” seçeneğini seçin.
 
Üst