Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Instagram'da Birinin Sesi Nasıl Açılır?

Instagram logosu.


Birinin sesini kapattıysanız ve şimdi onun hikayelerini ve gönderilerini haber akışınıza geri getirmek istiyorsanız, Instagram'da bir kullanıcının sesini açmak kolaydır. Bunu iPhone veya Android telefonunuzda nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Birinin sesini kapattığınızda veya açtığınızda, Instagram kullanıcıyı bu konuda bilgilendirmez. Daha sonra, birinin sesini tekrar kapatmak isterseniz, bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Instagram'da Birinin Hikayelerini, Gönderilerini veya Her İkisinin Sesini Açın​

Sesi açma işlemine başlamak için önce iPhone veya Android telefonunuzda Instagram uygulamasını başlatın. Uygulamada, sesini açmak istediğiniz profili bulun.
Profil sayfasında, kullanıcı adının altında "Takip Ediliyor"a dokunun.

Profil sayfasında Takip Ediliyoru seçin.


Telefonunuzun ekranının altından bir menü açılacaktır. Bu menüde “Sesi Kapat”a dokunun.


Menüde Sessiz seçeneğini seçin.Açılan “Sesi Kapat” menüsünde, kullanıcının gönderilerinin sesini açmak için “Gönderiler” seçeneğini devre dışı bırakın. Kullanıcının Hikayelerinin sesini açmak için “Hikayeler” seçeneğini kapatın.
Her iki seçeneği de ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz, böylece bir seçeneği etkinleştirirken diğerini devre dışı bırakabilirsiniz.
Instagram'da bir kullanıcının sesini açın.


Instagram değişikliklerinizi kaydedecek ve seçtiğiniz kullanıcının gönderilerini ve Hikayelerini haber akışınızda görmeye başlayacaksınız.
 
Son düzenleme:
Üst