Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

iPad'de Photoshop'a Nasıl Sahip Olunur?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Piyasada çok sayıda görüntü düzenleme yazılım paketi var, ancak hiçbiri Adobe Photoshop ile aynı 'zihin paylaşımına' sahip değil. Fiil olacak kadar ünlü birkaç uygulamadan biri.

Tüm alternatif iPad görüntü düzenleyicilerini düşündüğünüzü ve reddettiğinizi ve Adobe ile gitmeye karar verdiğinizi varsayarsak, Photoshop'u Apple tabletinizde kullanmanıza yardımcı olmak için buradayız. Uygulamayı yükleme ve bir abonelik ayarlama konusunda size yol göstereceğiz ve hepsinden iyisi paradan tasarruf etmenin ve hatta uygulamayı ücretsiz kullanmanın yollarını açıklayacağız.

MacBook'unuz veya iMac'iniz için aynı yazılımı edinmek istiyorsanız, Mac'te Photoshop nasıl edinilir bölümüne bakın.

Photoshop'u App Store'dan indirin​

Adobe, Photoshop'u Apple'ın App Store'u aracılığıyla kullanıma sunar; bu, uygulamayı doğrudan iPad'inize kolaylıkla indirebileceğiniz anlamına gelir. iPad'inizde App Store uygulamasını açın ve Photoshop'u arayın veya bu bağlantıya dokunun/tıklayın, otomatik olarak oraya götürülürsünüz.

İndirmeyi başlatmak için Photoshop girişinin yanındaki Al düğmesine dokunun. Güvenlik ayarlarınıza ve yakın zamanda başka bir uygulama yükleyip yüklemediğinize bağlı olarak, Apple Kimliği ayrıntılarınızı ve parolanızı girmeniz veya 'satın almayı' doğrulamak için Dokunmatik Kimlik veya Yüz Kimliği kullanmanız gerekebilir (bunun için ücretsiz olsa da). puan).

Uygulamanın indirilmesini bitirmesini bekleyin, ardından App Store'da Aç'a dokunun veya açmak için ana ekrandaki uygulamanın simgesine dokunun. Devam etmek için hemen kaydolmanızı veya oturum açmanızı isteyen bir hoş geldiniz sayfasıyla karşılaşacaksınız. Bunun nedeni Photoshop'un bir abonelik modeline dayalı olmasıdır.


App Store üzerinden bir abonelik oluşturun​

Photoshop'u App Store'dan sabit bir ücret karşılığında satın alıp sonsuza kadar kullanamazsınız. Adobe bir abonelik modeli işletir: İlk uygulama indirme ücretsizdir ancak daha sonra yazılımı kullanmaya devam etmek için düzenli bir ücret ödersiniz.

Adobe'nin Photoshop aboneliği, App Store'da mevcuttur. Photoshop'u App Store'da aradıysanız, muhtemelen ikinci sonuç (veya önce bir reklam görürseniz üçüncü) olarak görmüşsünüzdür.

Aboneliğe doğrudan arama ekranından kaydolabilirsiniz. Abonelik girişinin yanındaki Ücretsiz Deneme düğmesine dokunun ve fiyatlandırma ayrıntılarını göreceksiniz – bizim durumumuzda “1 ay boyunca ücretsiz, ardından denemeden sonra ayda 9,99 £” ve Yükle ve Abone Ol etiketli bir düğme görüyoruz.

Abonelik ücreti, aldığınız abonelik türüne göre değişir: aylık 9,99 £/ 9,99 £ veya bir yıl için 78,99 £/79,99 £ tutarındadır. (Açıkçası yıllık abonelik ayda daha ucuza gelir, ancak konu iptal olduğunda size daha az esneklik sağlar.) Haftalık abonelik yoktur.

Adobe'nin web sitesinden bir abonelik oluşturun​

Düzenli Apple kullanıcıları, şirketin iPad (ve iPhone) sahiplerini App Store aracılığıyla aboneliklere kaydolmaya ve böylece gelirden pay almaya istekli olduğunu fark etmiş olacaklardır. Ancak aracıyı ortadan kaldırmak ve doğrudan Adobe ile bir Photoshop aboneliği oluşturmak tamamen mümkündür.


Adobe'nin Apple'a bir kesinti ödemesi gerekmediğinden bunun daha ucuz olacağını düşünebilirsiniz. Aslında iki seçeneği karşılaştırmak zordur çünkü Adobe, birçoğu masaüstünde Photoshop, iPad, bulut depolama ve diğer ekstraları kapsayan bir dizi abonelik lisansı sunar.

İşte abonelik seçenekleriniz:

Photoshop aboneliği​

Yalnızca tek bir Photoshop uygulamasını istiyorsanız, abonelik fiyatları Apple'ın App Store'da ücretlendirdiği ücretle düşük düzeyde karşılaştırır. Bununla birlikte, bunun masaüstünde Photoshop ve 100 GB bulut depolama alanı içerdiğini unutmayın.

 • Yıllık plan (aylık olarak ödenir): Ayda 19,97 £
 • Yıllık plan (ön ödemeli): 238,42 Sterlin ayda 19,87 Sterlin
 • Aylık plan: ayda 30,34 £
Adobe'nin web sitesine kaydolun.

Fotoğraf Planı​

Uzun vadede iseniz, Fotoğraf Planı Photoshop'u tek başına almaktan daha iyi bir anlaşma. Lightroom ve Lightroom Classic'i (ve yine bir miktar bulut depolama alanı, ancak bu, tek uygulama aboneliği ile alacağınızdan daha az olabilir) birlikte paketlenmesine rağmen daha ucuzdur.

Tek dezavantajı, Adobe'nin bu paketlere aylık olarak abone olma seçeneği sunmamasıdır. İster toplu olarak ister düzenli ödemelerle ödemeyi tercih edin, bir yıl boyunca kilitli kalırsınız.

İşte 20 GB depolama alanına sahip Fotoğraf Planı fiyatları:

 • Yıllık plan (aylık olarak ödenir): Ayda 9,98 £/ 9,99 $
 • Yıllık plan (ön ödemeli): 119,21 Sterlin/119,88 Dolar – aylık 9,93 Sterlin/ 9,99 Dolar
Ve 1 TB depolama alanı istiyorsanız fiyatlar:

 • Yıllık plan (aylık olarak ödenir): Ayda 19,97 £/19,99 $
 • Yıllık plan (ön ödemeli): 238.42 Sterlin/239.88 Sterlin aylık 19.87 Sterlin / 19,99 Dolar
Tüm plan ayrıntılarına göz atabilir ve Adobe'nin web sitesinde kaydolabilirsiniz .

Photoshop içeren bir abonelikle bir Adobe ID oluşturduğunuzda, bunu iPad'inizdeki Photoshop uygulamasına uygulayabilirsiniz. Apple kimliğinizi kullanarak giriş yapın, yazılımın kilidi açılacaktır.

Adobe dışında, diğer çevrimiçi perakendecilerden de bir yıllık abonelik satın alabilirsiniz - ve bazen bu perakendecilerin fiyatları Adobe'ninkinden daha yüksek olabilir. Aşağıda, bölgenizdeki tüm perakendecilerden Fotoğraf Planı için en iyi fiyatları görün.

Photoshop aboneliği nasıl iptal edilir?​

Photoshop aboneliğinizi iptal etmek oldukça kolaydır. İşte nasıl:

 1. Planların yönetildiği Adobe web sayfasına gidin .
 2. Adobe hesabınızda oturum açın.
 3. Planlarım altında, Planı Yönet'i (veya Planı Görüntüle) seçin.
 4. Şimdi Planı iptal et'e basın.
 5. İptal sebebinizi belirtin.
 6. Devam'a basın.

Photoshop'u iPad'e ücretsiz olarak nasıl edinirsiniz?​

Çok kısa kullanım sürelerini düşünüyorsanız, ücretsiz deneme arkadaşınızdır.

Apple'ın ücretsiz deneme süresi 30 gün sürer tek kuruş ödemeden çarpıcı bir projeyi gerçekleştirmek için fazlasıyla yeterli. Adobe'nin deneme süresi yalnızca 7 gün sürer, ancak şirket, ücretli bir aboneliği, kurduktan sonraki 14 gün içinde yapmanız koşuluyla, ödeme yapmadan iptal etmenize izin verir.

Gerçekten de, çeşitli ücretsiz deneme tekliflerinden yararlanarak, bir süreliğine işleri tersine çevirebilirsiniz: Apple ile 30 gün, ardından Adobe ile 7 gün, ardından 14 gün daha - veya güvenli tarafta olmak için 13 gün önce Adobe ile ücretli bir aboneliği iptal etme.

Ancak sonunda, iPad'inizde Photoshop olmadan yaşamayı öğrenmek veya ödemek zorunda kalacaksınız. İlkine yönelirdik, çünkü bu noktada yazılımın beğeninize göre olduğunu kanıtlamış görüneceksiniz.

Photoshop Express – Başka bir ücretsiz seçenek​

Photoshop'ta bulunan tam özellik paketine ihtiyacınız yoksa Photoshop Express'i düşünün. Bu, temel görüntü düzenleme işlevselliği sunan çok daha temel bir uygulamadır, ancak en önemlisi ücretsizdir.

Uygulamanın barebone versiyonu her halükarda ücretsizdir: uygulama içi satın alma yoluyla açılabilen başka özellikler de vardır. Ancak birçok kullanıcı yalnızca ücretsiz sürümle yönetir.

Daha gelişmiş ve maliyetli Adobe ürünlerine geçmeden önce Photoshop Express'i denemenizi kesinlikle öneririz. App Store'dan indirebilirsiniz.
 
Üst