Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

iPhone 11'de El Feneri Nasıl Kapatılır?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
iphone_11_flashlight_hero_1-1.jpg


iPhone 11'inizin arkasındaki el fenerini (o parlak beyaz LED ışığı) yanlışlıkla açtıysanız, nasıl kapatılacağını bulmak kafa karıştırıcı olabilir. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'te istediğiniz zaman nasıl hızlı bir şekilde kapatabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Kilit Ekranını Kullanarak El Feneri Nasıl Kapatılır?​

iPhone'unuz bekleme modundan çıktığında, "kilit ekranı" adı verilen özel bir ekran görürsünüz. Bu ekranda, ekranın sol alt köşesindeki el feneri simgesine basılı tutarak el fenerini kapatabilirsiniz.

iphone_turn_off_flashlight_lock.jpg


Kapandığında, iPhone'un kendisinde bir tür dokunsal geri bildirim olan hafif bir darbe hissedeceksiniz . El fenerini tekrar açmak için, kilit ekranının köşesindeki el feneri simgesini basılı tutmanız yeterlidir.

Kontrol Merkezini Kullanarak El Feneri Nasıl Kapatılır?​

Her iPhone, Kontrol Merkezi adı verilen hızlı bir kısayol menüsü ile birlikte gelir ve varsayılan olarak iPhone 11'inizdeki el fenerini kontrol eden bir kısayol simgesi içerir.

El fenerini bu şekilde kapatmak için önce iPhone ekranınızın sağ üst köşesinden aşağı doğru kaydırarak Kontrol Merkezi'ni açın.


iphone_11_12_launch_control_center.jpg


Kontrol Merkezi menüsü göründüğünde, genellikle ekranın alt kısmına yakın bir yerde bulunan vurgulu el feneri simgesine dokunun. (El feneri simgesini görmüyorsanız, Ayarlar'da Kontrol Merkezi'ni özelleştirerek ekleyebilirsiniz.)

turn_off_flashlight.jpgEl feneri kapanacaktır. Gelecekte, el fenerinizi de bu şekilde açabilirsiniz ve Kontrol Merkezi'ndeki el feneri simgesine dokunup basılı tutarsanız, el fenerinin parlaklığını ayarlamak için özel bir açılır menü yapabilirsiniz . Umarım bu konuya biraz ışık tutar!
 
Üst