Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Microsoft Teams'de Just Me Nasıl Etkinleştirilir ve Kullanılır?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bazı önemli notları not etmeniz gerektiğinde , bunları Microsoft Teams'de kendinize göndermeyi seçebilirsiniz. Microsoft Teams'de ' Just Me ' özelliğini etkinleştirmek ve kullanmak için bu numarayı takip etmeniz ve tüm mesajları not olarak almanız yeterlidir.

Microsoft Teams'de Just Me'yi etkinleştirin ve kullanın​

Microsoft Teams'de Sadece Ben modu


Microsoft Teams'deki Just Me modu, kendinize bir mesaj göndermek için kullanılabilir. Böyle bir özellik değil - ama bir geçici çözüm! Teams'de kendinize bir mesaj göndermek için bunu yapın:

  1. Microsoft Teams uygulamasını açın.
  2. Sohbet sekmesini seçin.
  3. Sohbetten bir kişi seçin.
  4. Bir mesaj seçin.
  5. Diğer seçenekler düğmesini seçin.
  6. Bu mesajı kaydet seçeneğine basın.
  7. Just Me sohbet kutusu açılacaktır.
Teams sohbetlerindeki mesajlar için kendi e-postanızı aramaya çalıştığınızda onları görmezsiniz. Bunları görünür kılmak için Just Me modunu etkinleştirmeniz ve kullanmanız gerekir.

Başlamak için Microsoft Teams uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.

Soldaki yan paneldeki Sohbetler sekmesine geçin .

Sohbet penceresini açmak için altından bir kişi seçin.


Şimdi, bir mesaja gidin ve 3 yatay nokta olarak görünen Diğer seçenekler simgesini tıklayın.

Burada görüntülenen seçenekler listesinden Bu mesajı kaydet seçeneğini seçin.

Bu, Just Me modunu anında etkinleştirecektir. İyi görünüyor mesajını göreceksiniz. Artık bu mesajları kendinize göndermeye başlayabilir veya bazı önemli notları doğrudan not alabilirsiniz.

Ekipler sohbet robotlarını nasıl kullanır?​

Soruları yanıtlarken veya sıradan görevlerle ilgilenirken, Teams'deki botlar size ve diğerlerine en önemli şeye odaklanmak için zaman kazandırır. Bunları bir kanalda, bire bir sohbette veya grup sohbetinde kullanmak için metin kutusuna @ yazıp Bot al 'ı seçmeniz yeterlidir .

Bir hesap olmadan MS Teams'e katılabilir miyim?​

Bir Teams hesabınız olsun ya da olmasın, herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman bir Teams toplantısına katılabilirsiniz. Hesabınız yoksa misafir olarak katılabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan sabit bir internet bağlantısı ve bir tarayıcı.
 
Üst