Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Microsoft Word'de Bir Görüntü Nasıl Yansıtılır?

Çevrilmiş veya döndürülmüş bir fotoğrafı yazdırmanız gerektiğini düşündüğünüz bir gün gelebilir ve bunu Microsoft Word'de nasıl yaparsınız? Pekala, basit ve etkili bir yol var ve bugün tam olarak bunu tartışacağız. Microsoft Word, fotoğrafları döndürmenize, çevirmenize veya yansıtmanıza izin verecek bir işleve sahiptir.

Word'de bir Görüntü nasıl yansıtılır​

Microsoft Word'de bir görüntüyü yansıtmak çok kolaydır. Sadece aşağıda söyleyeceklerimizi okuyun ve yansıtmaya başlayın !
  1. Microsoft Word'ü açın
  2. Yansıtmak istediğiniz görüntüyü ekleyin
  3. Resmi Biçimlendir'e gidin
  4. 3D rotasyonlara ulaşın
  5. Tam yansıtılmış bir kopya oluşturmak için X Döndürme'yi değiştirin

1] Microsoft Word'ü açın​

Microsoft Word uygulamasını açarak göreve başlayın. Masaüstüne giderek bunu yapın , ardından simgeye çift tıklayın. Microsoft Word simgesi orada değilse, Görev Çubuğunuzu veya Başlat Menüsü'nü kontrol edin .

2] Yansıtmak istediğiniz görüntüyü ekleyin​


Halihazırda içinde resim bulunan bir belgeniz varsa açabilirsiniz. Görüntü yoksa, belgenin içinden Ekle > Resimler öğesini seçin ve yazdırmak istediğiniz fotoğrafı ekleyin.

3] Resmi Biçimlendir seçeneğine gidin​

Şimdi resmin üzerine tıklayarak seçmenizi ve oradan aynı resme sağ tıklayıp Resmi Biçimlendir'i seçmenizi istiyoruz . Şimdi ekranın sağında yeni bir menü görünecektir.

4] 3D rotasyonlara geçti​

Ekranın sağ tarafında görünen menüden aşağıya bakın ve 3B döndürmeleri göreceksiniz . Avantajlardan yararlanmak için ek seçenekleri ortaya çıkarmak için üzerine tıklayın.

5] Tam olarak yansıtılmış bir kopya oluşturmak için X Döndürme'yi değiştirin​

Microsoft Word belgesinde fotoğrafınızın aynalı bir kopyasını oluşturmaya gelince, X Döndürme değerlerini 180 derece olarak değiştirmelisiniz . Daha sonra görüntüdeki değişikliklerin gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğini göreceksiniz.

Microsoft Word'ün resimleri var mı?​

Evet, Microsoft Word aracı, Stok bölümünden herhangi bir durumda kullanılabilecek birkaç yerleşik resimle birlikte gelir. Stok fotoğraflar hoşunuza gitmiyorsa, Microsoft Word'den web'de de görsel arayabilirsiniz.

Microsoft Word stok görsellerinin telif hakkı ücretsiz midir?​

Eminim öyledirler. Microsoft Word'deki tüm stok fotoğraflar telifsizdir aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey fotoğraf var. Uzun seçenekler listesinden mutlaka işinize yarayacak bir şeyler bulacaksınız.

Web sitemde Microsoft görsellerini kullanabilir miyim?​

Genel olarak, gönderi içeriğini desteklemek için web sitenizdeki görselleri kullanabilirsiniz. Ancak Microsoft, simgeler, ürün sesleri, ürün animasyonları, logolar ve resimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Microsoft'a ait içeriği, Microsoft'un önceden izni olmaksızın herhangi bir reklam materyalinde kullanmanıza izin vermez.
 
Üst