Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Netflix Aboneliğinizi Nasıl İptal Edebilirsiniz?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Biraz para biriktirmek istiyorsanız, fiyat artışlarından hoşlanmıyorsanız veya akış hizmeti tarafından sunulan şovların ve filmlerin artık tadını çıkarmıyorsanız, Netflix aboneliğinizi iptal etmenin zamanı geldi. Neyse ki, T-Mobile üzerinden abone olsanız bile bunu yapmak çok kolay.

Netflix Web'den Nasıl İptal Edilir?​

Netflix'in web sitesinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra , sağ üst köşedeki tüm kullanıcıları gösteren simgeyi seçmek isteyeceksiniz. Bu menü açıldığında, hesabınızın üyelik menüsüne gitmek için “Hesap” düğmesine tıklayın.

Netflix Hesap Yönetimi


Artık hesap bilgilerinizi göreceksiniz. “Üyelik ve Faturalandırma” başlığının altında “Üyeliği İptal Et” seçeneğini seçin.

Netflix Üyeliği İptal EtBu sizi hesabınızın iptalini onaylamak isteyeceğiniz alana götürecektir. Netflix üyeliğinizi tamamen iptal etmek için “İptal Etmeyi Bitir” düğmesini seçin.

Netflix Bitirme İptaliBundan sonra, bir sonraki fatura dönemi gelene kadar yalnızca akış hizmetine erişebileceksiniz.

T-Mobile'dan Netflix Aboneliğinizi Nasıl İptal Edebilirsiniz?​

T-Mobile aracılığıyla Netflix'e erişiminiz varsa , iptal işlemini tamamlamak için operatörün web sitesine gitmeniz gerekir. T-Mobile hesabınıza giriş yaptıktan sonra, “Yapmak İstiyorum” bölümünün altındaki “Eklentileri Yönet” seçeneğini seçmek isteyeceksiniz.

T-Mobile Netflix Eklentileri


Eklentiler sayfasına geldiğinizde, "Hizmetler" bölümüne gidin. Hizmet aracılığıyla erişebileceğiniz iki Netflix aboneliği olacaktır. Kaydolduğunuz onay işaretinin seçimini kaldırın.

T-Mobile Netflix'i Kaldır


Kaldırırsanız Netflix hesabınıza artık erişemeyeceğinizi bildiren bir mesaj açılır. T-Mobile aracılığıyla Netflix'e yapılan ödemeyi kaldırmak için "Kaldırmaya Devam Et" düğmesini tıklayın.

T-Mobile Netflix İptali


İşiniz bittiğinde, sayfanın en altına gidin ve Netflix'i kaldırmak için “Devam”ı seçin.

T-Mobile Netflix İptal onayı


Artık Netflix için T-Mobile üzerinden ödeme yapmayacaksınız. Fatura döneminizin geri kalanında hizmete erişiminiz devam edecektir.

Artık Netflix'i başarıyla iptal ettiğinize göre, arkanıza yaslanıp her ay çek hesabınızdan bu ödemenin çekilmeyeceğini bilerek rahatlayabilirsiniz.
 
Üst