Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

Spotify müziğini Apple Watch'ınıza nasıl indirirsiniz?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Müzik günlük hayatımızın önemli bir unsurudur. İster daha önce hiç yaşanmamış dayanılmaz kalp kırıklıkları yaşıyor, ister sevinç anlarını kutluyor, isterse sadece dinlenmeye çekiliyor olalım - bu özel ruh haline uyan bir müzik parçası var. Daha da önemlisi, egzersiz yaparken veya işe giderken enerjik şarkılar dinleme eğilimindeyiz. Apple Music, çevrimdışı dinleme için şirketin saatine parça indirmeyi destekler. Bu , saatinize bağlanmak için Bluetooth kulaklığınız olduğunu varsayarak, tempoyu kaçırmadan bir koşuya çıkarken iPhone'unuzu evde bırakmanıza olanak tanır . Spotify kısa süre önce davayı takip etti ve Premium kullanıcıları için benzer bir özellik sunmaya başladı. İşte Spotify müziğini Apple Watch'ınıza nasıl indireceğinize dair ayrıntılı bir kılavuz .

Spotify müziğini Apple Watch'ınıza nasıl indirirsiniz?​

Başlamadan önce Spotify Premium'a abone olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu, watchOS 6 (veya daha yenisi) çalıştıran bir Apple Watch Series 3'e (veya üstü) sahip olmanın yanı sıra. Spotify'ı App Store'dan güncelleyin, ardından aşağıdaki adımları izleyin:

  • iPhone'unuzda Spotify uygulamasını başlatın.
  • Apple Watch'ınıza indirmek istediğiniz çalma listesine gidin.
Spotify müziğini Apple Watch'ınıza nasıl indirirsiniz 1


  • 3 noktalı menü düğmesine tıklayın.
Spotify müziğini Apple Watch 2'nize nasıl indirirsiniz?


  • Apple Watch'a İndir'i seçin.
Spotify müziğini Apple Watch 3'e nasıl indirebilirim?  • Bir açılır pencere, indirme işleminin başladığını size bildirecektir. İlerlemeyi Apple Watch'ınızdaki Spotify uygulaması aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.
Spotify müziğini Apple Watch 4'e nasıl indirebilirim?


  • Fikrinizi değiştirir ve bir çalma listesini silmeye karar verirseniz, aynı 3 noktalı menüden Apple Watch'ınızdan kaldırabilirsiniz.
Spotify müziğini Apple Watch 5'inize nasıl indirirsiniz?  • watchOS'ta çevrimdışı Spotify kitaplığınızı dinlemek istediğinizde, Bluetooth kulaklıkları Apple Watch'ınıza bağlamanız yeterlidir. Spotify'ı küçük ekranda başlatın - Burada Şimdi Yürütülüyor ekranı tarafından karşılanacaksınız .
Spotify müziğini Apple Watch 6'nıza nasıl indirirsiniz?


  • Ekranın sol kenarından sağa doğru kaydırın. Orada çevrimdışı müziğinizi içeren İndirilenler bölümünü bulacaksınız .
Yalnızca WiFi özellikli Apple Saatlerimizde Spotify Müzik dinleyebilmek, çok az bir özelliktir. Koşmak için dışarı çıkarken bir telefon taşımaya ihtiyaç duyduğunuz günler geride kaldı. Bununla birlikte, Spotify'ın Beğenilen Şarkılar çalma listesini indirmeyi desteklemediğini belirtmekte fayda var - her ne sebeple olursa olsun. Bu biraz şaşırtıcı çünkü bu çalma listesi yarı otomatik olarak oluşturuldu ve kullanıcıların en sevdikleri şarkıları beğenmelerini gerektiriyor, bu da en sevdiğiniz parçalardan bir döngü oluşturmayı ikinci bir düşünce olmadan çok kolay hale getiriyor. Beğendiğiniz şarkıları Spotify'da indirmek istiyorsanız, kendi çalma listenizi oluşturmanız, sevdiğiniz şarkıları buna eklemeniz ve ardından indirmek için yukarıda listelenen adımları izlemeniz gerekir.
 
Son düzenleme:
Üst