Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

TikTok Biyografinize Nasıl Bağlantı Eklenir?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
TikTok biyografinize bağlantılar eklemek, markalar ve içerik oluşturucuların web sitelerine trafik çekmeleri için mükemmel bir fırsattır. Sonuçta, TikTok'un platformun içeriğinde gezinen bir milyardan fazla gözü var. Tek ihtiyacınız olan, kurulum için ücretsiz bir işletme hesabı. TikTok biyografinize nasıl bağlantı ekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

HIZLI CEVAP

TikTok biyografinize bir bağlantı eklemek için bir İşletme hesabına geçmeniz gerekir. Bundan sonra, biyografinize bir web sitesi eklemek için Profili Düzenle'ye dokunun.

TikTok'u bir İşletme hesabına nasıl geçirebilirim?​

Profesyonel hesapları olan kullanıcılar, içerik analizi ve trend yerleşimleri gibi daha fazla özelliğe erişebilir. Amaçlarımız için, web sitenize trafik çekmenize yardımcı olmak için biyografinize bağlantılar eklemenize de olanak tanır. Hepsinden iyisi, bir işletme hesabı oluşturmak ücretsizdir, yani kaybedecek hiçbir şeyiniz yoktur.

Öncelikle profilinize gidin ve Ayarlar ve gizlilik'i seçin.

ayarlar gizlilik TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi


Hesabı yönet'e dokunun .

hesabı yönet TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

Ardından Bir İşletme hesabına geç öğesine dokunun .

işletme hesabına geç TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

Hesabınızı en iyi tanımlayan kategoriyi seçmeniz istenecektir. Bu gizli tutulacak ve TikTok'un hedef kitlenize ulaşmak için stratejiler önermesine yardımcı olacak.

TikTok biyografinize nasıl bağlantı eklenir​

İşletme hesabınızı oluşturduktan sonra TikTok'tan bir hoş geldiniz mesajı alacaksınız. Profili Düzenle'ye dokunun .

hoşgeldin iş TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

Burada, işletme web sitenizi ve e-postanızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca, ilişkili kar amacı gütmeyen kuruluşları da listeleyebilirsiniz.

site linki bio tik tok ekle
Adam Birney / Android Otoritesi

Kullanılabilir seçenekleri görmüyorsanız, işletmenizi kaydettirmeniz gerekebilir. Bunu yapmak için profilinizdeki Ayarlar menüsünden İş paketi'ne dokunun.

iş paketi TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

İşletme kaydı'nı seçin .

iş kaydı 2 TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

Ardından, işletmenizi doğrulamak için çeşitli ayrıntılar sağlamanız gerekir. Bittiğinde, TikTok biyografinize bir bağlantı ekleme seçeneğini görmelisiniz. Web sitesi profil sayfanızda şu şekilde görünecektir:

Bio TikTok'ta SoundGuys bağlantısı
Adam Birney / Android Otoritesi

SSS​

TikTok'ta biyografinize bir bağlantı koymak için kaç takipçiye ihtiyacınız var?

Belirli bir takipçi sayısına ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan, neyse ki ücretsiz olan bir işletme hesabı. Kılavuzumuzda daha fazla bilgi edinin.

TikTok'ta bio'daki link nerede?

TikTok hesapları profil sayfasında tıklanabilir bir bağlantı bulabilirsiniz. Örnek için kılavuzumuza bakın.

TikTok biyografime neden link koyamıyorum?

Önce bir TikTok İşletme hesabına ihtiyacınız var ve ardından biyografinize bir web sitesi eklemek için işletmenizi doğrulamanız gerekebilir.
 
Üst