Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

TikTok'ta Bir Video'yla Nasıl Düet Yapılır?

Katılım
31 May 2022
Mesajlar
100
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Düetler, videonuzu başka bir videoyla yan yana yayınlayabileceğiniz TikTok'ta bir tür içerik oluşturucu işbirliğidir. Belki de başka birinin şarkı söylemesine iltifat etmek için gitar çalmak ya da sözde bir cankurtaranın geçerliliğini test etmek istiyorsunuz. Düetler, bölünmüş bir ekranda aynı anda oynatılan iki video olarak başlar, ancak daha fazla insan aynı videoyla düet yaptığında hızla bir dizi bölünmüş ekrana dönüşebilir. İşte TikTok'ta nasıl düet yapılacağı.

HIZLI CEVAP

TikTok'ta düet yapmak için bir videodaki ok simgesine dokunun ve Düet'i seçin. Ardından, orijinalin yanında oynatmak için videonuzu kaydedin.

TikTok'ta nasıl düet yapılır​

Düet yapmak istediğiniz videonun sağındaki ok simgesine dokunun .

Ok TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi

Ekranın altından Düet'i seçin . Tüm videolarda Duet etkin değildir, bu nedenle bu seçeneği her zaman göremeyebilirsiniz.


Düet TikTok
Adam Birney / Android Authority Videonuzu orijinal videonun yanına kaydetmek için kırmızı düğmeye dokunup basılı tutabilirsiniz.
Düet 2TikTok
Adam Birney / Android Otoritesi


Bölünmüş ekranların yönünü değiştirmek için sol taraftaki Düzen'e de dokunabilirsiniz .

düet düzeni TikTok
Adam Birney / Android AuthorityVideonuzu düzenlemeyi tamamladığınızda İleri'ye dokunun. Bundan sonra tek yapmanız gereken Duet'inizi TikTok'a göndermek.

SSS​

Birisi TikTok'larıyla düet yapıp yapmadığınızı görebilir mi?

Diğerleri, videolarıyla düet yaptığınızda bildirim almaz. Ancak, herkese açık hale getirirseniz videoyu görebilirler.

TikTok düetlerim neden gecikiyor?

Düetinizdeki gecikmenin en yaygın nedeni, sesin senkronize olmamasıdır. Sorunu çözmek için düeti yeniden kaydetmeyi deneyin.

Kaydedilmiş bir video ile TikTok'ta düet yapabilir misiniz?

Ne yazık ki, önceden kaydedilmiş bir videoyu başka bir kullanıcıyla düet yapmak için kullanamazsınız. Yalnızca içerik oluşturucu bu seçeneğe izin veriyorsa kaydedilmiş videolarla düet yapabilirsiniz.
 
Üst