Webmaster Forum Platformu

Webmaster Forumu

Webmaster tools, Google Webmaster, Adsense, SEO, Domain, Hosting Hakkında Bilgilere ulaşmak için forumumuza kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol
Dark Web Haber Açıldı DarkWeb Haber Türkiye' nin en tarafsız Haber sitesi / Aynı zamanda Dünyanın en aktif WebMaster Forumu R10'u ziyaret ederek bu büyük toplulukta yer alabilirsiniz.

WhatsApp Profil Resminizi Bireysel Kişilerden Nasıl Gizleyebilirsiniz?

Katılım
4 Haz 2022
Mesajlar
99
Tepkime puanı
5
Puanları
0
161211-phones-news-feature-how-to-hide-your-whatsapp-profile-picture-from-individual-contacts-image1-1hxe4ozcq6-3.jpg


WhatsApp, bazıları güzel ve bulması kolay olan bir dizi özellik sunarken, diğerleri uygulamada biraz daha derine inmenizi gerektirir.
Mesajlaşma uygulaması, örneğin son görülmenizi gizlemenize, mesajlara emoji ile tepki vermenize ve hatta isterseniz her kişi için duvar kağıdını değiştirmenize olanak tanır. Favori ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı ayrı özelliğimizde ele aldık ancak burada, yakın zamanda keşfettiğimiz ve sevdiğimiz bir ipucuna odaklanıyoruz.
WhatsApp profil resminizi tek tek kişilerden gizlemenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Belirli bir kişinin veya belirli kişilerin resminizi görmesini istemiyor olabilirsiniz veya belki de birinin onlara küçük bir ders vermesi için engellediğiniz izlenimini vermek istiyor ancak aslında onları engellemek istemiyor olabilirsiniz. o zaman sana mesaj atıp mesaj atmayacaklarını bilemezsin.

WhatsApp profil resminizi bireysel kişilerden nasıl gizleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Bu özellik hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir.
  1. WhatsApp uygulamasını açın
  2. Sağ alt köşedeki Ayarlar sekmesine dokunun
  3. Hesap'a dokunun
  4. Gizlilik'e dokunun
  5. Profil Resmine dokunun
  6. Şunlar Dışında Kişilerim'e dokunun ...
  7. WhatsApp profil resminizi görmek istemediğiniz kişileri seçin
  8. Sağ üst köşedeki Bitti'ye dokunun
Normal olarak seçtiğiniz kişilerle mesaj gönderip almaya devam edebileceksiniz, ancak WhatsApp resminizin yerine bir kişi simgesi olan harika bir daire görecekler.
 
Üst